neljapäev, aprill 10, 2008

Tänane päev oli täis erinevaid tegemisi. Eesti keele tunnis laulsime Hiire-Tipsu laulu "Mutionu" viisiga. Mõlemad laulud on toredad silbitamise õppimisel. Ehk aitab laul ka silbitamise õppimise lõbusamaks muuta.

Loodusõpetuses arutlesime eelmisel nädalal lemmikloomade ja toalillede teemal. Kuna oma silm on kuningas, käisime täna lemmikloomade ja kalastamistarvete poes õppekäigul. Juhataja Galina vastas lahkesti kõikidele küsimustele.


Samuti käis meile klassis esinemas konverentsil õpetajate poolt lemmikuks valitud Laura III b klassist, kes tutuvstas kaktuseid.

Siin näeb ka tema esitlust.

Pärast koolitööd suundusime Kuninga tänava põhikooli spordisaali, kus toimusid teatevõistlused. Meie klassist kuulusid meeskonda Marie, Kristiine, Lisenn, Kertu, Elisabeth, Albert, Egert ja Harold. Jäime küll eelviimasteks, aga kõik lapsed püüdsid endast parima anda. Olulisem oli see, et klassi lapsed ühte hoiavad ja meil lisaks võistlejatele ka pöidlahoidjad kaasa oli tulnud. Teresa, Karl ja Karmen olid kaasaelajad. Kiitus kõikidele lastele ja ka Haroldi ning Kristiine emadele, kes samuti oma kohalolekuga lapsi toetasid. Järgnevad ülesõtted on tehtud Lisenni ja Teresa poolt.

Kommentaare ei ole: