esmaspäev, märts 05, 2007Eelmise nädala märksõnad olid lumemees ja spordimees. Täna alustasime virgutuseks nuputamisülesandega, kus tuli mõistada, millised mehed on antud sõnades peidus. Tuli leida sobiv algustäht.
PALAMEES, PAHAMEES, KOSTIMEES, ILUMEES, PAISEMEES, VÖÖMEES, VIIMAMEES, JAAMAMEES, TUMEMEES, KANAMEES, TÕUMEES, PÄIKEMEES, SÜNNIMEES, LIHAMEES, TAHIMEES, HINNAMEES, KURVAMEES, JORUMEES, SAAMEES, ORIMEES, VAHVAMEES, POJAMEES
Mõistatus on raamatust "Sõnad mängivad peitust" K. Paldo, K. Sunts
Sprdist oli juttu ka meie tänases lugemispalas, mis jutustas iluvõimlemisest. Meie klassist tegeleb iluvõimlemisega Karmen. Ta tutvustas ka teistele lastele, milliseid vahendeid iluvõimlemises kasutatakse ning hindamismudelit sellel spordialal. Ka Marie tegeles lasteaias käies iluvõimlemisega. Tema näitas meile täna ka oma painduvust. Homseks pidid lapsed tegema ettevalmistusi, et näidata klassile, mida nemad hästi oskavad. Karl ja Egert tegid selleks ettevalmistusi juba pikapäevarühmas. Matemaatikatunnis olid õpetajarollis täna Teresa, Sigrit, Elisabeth, Killu ja Karl. Nad said suurepäraselt oma ülesandega hakkama. Üleminekuga liitmine on enamusele täiesti selgeks saanud. Tänased õpetajad selgitasid, kuidas lahendada ülesandeid 6- ga liitmisel. Loodusõpetuses jätkasime tulest rääkimist ning tegime seda Buratino ja Malviina abiga. Samuti rääkisime tule rollist muinasjuttudes. Õpetaja luges ette muinasjutu "Vaeslaps ja käsikivi". Tuli karistas võõrasema ülekohtu eest. Homme joonistame selle muinasjutu kohta pilte. Tänane ilm oli suurepärane uisutamiseks. Päike oli kevadiselt soe, kuid jää talviselt jäine. Midagi paremat ei saakski tahta.
Tunnitöö ja kodune õppimine:
eesti keel:
õp lk 62, tv lk 38, väike tv harj 74 harj vihikusse kirj
matem:
66- 67
loodusõp:
lk 50-53 (palju oli eelmisel nädalal puudujaid, seetõttu uut osa tv me edasi ei võtnud)

Kommentaare ei ole: