teisipäev, detsember 19, 2006

Sabaga täht

Ühel varahommikul, kui Päike Päike asub parasjagu pähklikohvi keetma, ilmub taevasse midagi suurt ja sätendavat. Misasi see seal küll särab? Selle üle hakkavad aru pidama Karu Tiit ja Jääkaru Teet, uudistama asuvad ka Tiiger Sebedeus ja Mesilane Tõnu. Koer Paul aga ei ole asjast eriti huvitatud, tema mõtleb rohkem Lillehaldjas Lille peale.
Toa kohale seisma jäänud helendav mõistatus aga ei jää kauaks õhku rippuma. Lõpuks aga tuleb neile kõigile ootamatult külla Komeediparandaja ning sabaga tähe saladus hakkab tasapisi selguma.
Sellest jutustaski meile tänane teatrietendus "Sabaga täht". Pärast etendust külastasime AHAA_Keskuse TÄHETELKI, kus kuulsime huvitavaid lugusid tähtkujudest, mis moodustuvad taevatähtedest.
Tänane hommik üllatas meid jälle valge maapinnaga. Öösel oli lund sadanud. Kes aga soovib, et lund veelgi rohkem oleks, see laps võib ise lund juurde teha. Selle programmiga saate ise huvitavaid lumehelbeid teha. Sul on alustuseks vaja klikata tekstil "Make your own Snowflake" ning nüüd läheb lahti töö kääridega. Klõpsa hiire vasaku klahviga vastavalt sellele, millist tükk soovid välja lõigata. Lõpetuseks klõpsa tekstil "PREVIEW FLAKE". Minu lumehelves tuli välja selline. Siit leiad juhendi paberist lumehelveste meisterdamiseks.
Siin on väike valik jõulupilte arvutis värvimiseks.

Kommentaare ei ole: