kolmapäev, september 27, 2006


Tänast päeva alustasime visiidiga hambaarsti juurde, arst kiitis laste hambaid ning kingituseks anti kaasa vahva raamat. Pärast söögivahetundi tõttasime teatrisse vaatama etendust "Jussikese seitse sõpra". Hommikul toimusid matemaatika ja eesti keele tunnid. Mängisime riimuvate sõnade hääletut mängu, õppisime selgeks Ü tähe ning rääkisime liiklemisest tänaval. Tore oli kuulda, et lapsed ei ole ise õnnetustesse sattunud. Täna sai ka selgeks, millal kasutada mõisteid "paksem" ja "õhem". Pärast etendust toimus koolis veel II grupi arvutitund. TÄNAN KÕIKI VANEMAID KOOSOLEKUL OSALEMISE EEST JA SOOVIN MEELDIVAT KOOSTÖÖD KA EDASPIDISEKS!
Ootan kommentaaridesse laste arvamusi etendusest, mis meeldis või ei meeldinud?

4 kommentaari:

E. Vassel ütles ...

Kahju et ei saanud koosolekul osaleda. Kas võtsite vastu mingeid otsuseid edaspidiseks? Midagi põhimõttelist mida oleks kasulik teada?

Sigriti ema ütles ...

Üks olulisemaid küsimusi õpetaja jaoks oli see, et kas lapsevanemad oleksid nõus laste peale raha kulutama, et nad saaksid rohkem väljaspool kooli lastega ringi käia ning nende silmaringi avardada ning liikumisvajadust leevendada, sest nad on veel küllalt väikesed, et kogu päeva suudaksid paigal istuda. Nii leitigi, et see on vajalik ja oluline ning oktoobris kulub iga lapse peale 170.-eek, mille sisse jääb mitu põnevat üritust, millest õpetaja annab kõigile veelkord ka teada.

E. Vassel ütles ...

Tnx! See ju lahe mõte.
Meie lastel on õpetajaga küll vedanud, viitsib mässata ja kodulehe eest hoolitseda. Lahe lugeda õhtul millega koolis tegeletakse.

karl ütles ...

se teater oli vahva