neljapäev, september 28, 2006

Septembri viimane neljapäev


Tänane päev läks väga kiiresti. Kahjuks on paljud lapsed kodus haiguse küüsis. Ka kehalisest vabastatud lapsi oli päris mitu. Seetõttu otsustasime täna mitte õue minna. Rääkisime täna jälle liiklusest ning lapsed mängisid paljudele juba tuttavat mängu "Siia- sinna läbi linna", mida on võimalik raamatukauplusest osta, hind umbes 200.-. Eile õppis arvutitunnis ka II grupp koomiksite tegemist. Täna õppisime selgeks viimase täishääliku, milleks oli Ä. Kõik täishäälikud olid täna juba selged Elisabethil, Lisennil, Sigritil, Teresal ja Mariel. Kindlasti kordame neid ka edaspidi. Eilse etenduse kohta ei osanudki lapsed midagi halba öelda, kõik meeldis. Võibolla ainuke muutus, mida lapsed oleksid tahtnud, oli see, et Jussikest oleks võinud mängida Sepo Seemanni poeg. Aga hääletamise tulemusena sai meie klassi lemmikpäevaks laupäev. Paljud lapsed valisid oma lemmikpäeva selle järgi, milline huvialaring neil sel päeval toimub. Ja loomulikult oli oluline hommikune magamine. Matemaatikatunnis kordasime kujundeid ning õppisime mõisteid "ülal" ja "all". Kujundeid mäletasid väga hästi Piibe Liis, Harold, Albert, Elisabeth, Egert. Merlin, Kristiine, Emily, Marie, Merili, Robert, Mats ja Brigitta. Samuti täitsime töölehel ülesandeid juhendit lugedes. Väga hästi said kõikide ülesannetega hakkama Teresa, Mats, Albert, Elisabeth, Lisenn, Kristiine, Piibe Liis, Sigrit, Merili. Hakkasime täna õppima kooli hümni sõnu, sest varsti on kooli sünnipäev ja tore oleks seda kõigi teiste lastega kaasa laulda. Tore, kui saate lapsi sõnade õppimisel toetada. Esimene salm jäi juba koolis lastele meelde. Teist salmi õpime järgmisel nädalal. Homme saavad lapsed seda ka muusikatunnis klaveri saatel laulda. Ja hakkabki esimene kuu mööda saama. Selliste vahvate lastega lendab aeg kui linnutiivul. Eile saime kätte Haroldi vanaisa poolt tehtud 1. koolipäeva videod. Tagasiside on olnud väga positiivne. SUURED TÄNUD! Kindlasti on võimalus veel tellimusi esitada.

2 kommentaari:

E. Vassel ütles ...

Tere kõigile!
Õpetaja Tuuli ootab ettepanekuid tutvumisõhtu korraldamiseks. Kes viitsib, pange siia oma mõtted millises vormis võiks selle kokkusaamise korraldada.

Tuuli Koitjärv ütles ...

Tähistasime oma eelmise klassi lõpupidu Tackendorfi puhkekeskuses. Pildid ja info ka siin ajaveebis üleval (juunis). Millised on Teresa vanemate meenutused? Teresa õde oli minu eelmises klassis. Minu meelest oli vahva.