neljapäev, september 21, 2006


Inimene õpib kogu elu, aga ....................... Ka õpetaja õpib koos lastega. Sain täna targemaks meie klassi ajaveebi kommenteerimisvõimaluste suhtes. Nüüd peaks kõigil see õnnestuma. Tänan vanemaid, kes mind sellest teavitasid. Loodetavasti saame nüüd tihedamalt koostööd teha ja ka lastel on võimalus enda arvamus kirja panna. Tore on teada ka laste tegemistest väljapool kooli. Tore oli kuulda, et Karl ja Robert meie klassi "2 SILLA JOOKSUL" esindasid. Osa lapsi on julgemad, teised jälle tagasihoidlikumad. Täna tegime koos paralleelklassiga teatevõistlusi, sest õpetaja Airi pidi koolist varem lahkuma. Tunni lõpus said vabatahtlikud end proovile panna ümber Munamäe jooksus. KIITUS KÕIGILE JOOKSJATELE. Tüdrukutest oli kiireim Kristiine ning poistest oli meie klassi parim Harold. Loodame kevadeks end tõsiselt treenida, sest aprillis peame sama raja läbima JÜRIÖÖ teatejooksus ja b klassiga jõudu katsuma. Eesti keele tunnis õppisime täna pildi järgi jutustamist. Rääkisime sellest, et jutuke koosneb lausetest ja lause koosneb sõnadest. Väga hästi said jutustamisega hakkama Merlin, Kertu ja Elisabeth. Lugemine hakkab iga päevaga paremaks minema. Täna lugesid väga hästi Emily, Marie, Merili, Kertu, Kristiine ja Taavi. Samuti kirjutasime piltide järgi sõnu. Kes soovis, võis ka sõnadega lauseid teha. Väga toredasti kirjutasid Merlin, Mats, Karl, Harold, Piibe- Liis, Elisabeth, Marie, Teresa, Killu, Gerta, Karmen, Emily, Merili, Robert ning Lisenn. Matemaatika tunnis võtsime mõõtu, kes on pikem või lühem. Kõige rohke tõstis tuju see, et õpetaja pidi Markusega seljad vastamisi panema. Kordasime üle ka liikluses õpitud mõisted ning laulsime laulu ühest liiklusvahendist, millega kõik lapsed polegi veel sõitnud. Laul on küll tuttav, kuid kõiki sõnu lapsed veel päris hästi ei teagi. Täna korjasin ära laste ruudulised ning joonelised vihikud. Vahvad pildid vaatasid mulle vastu Kristiine, Taavi, Merili, Marie, Roberti, Killu, Markuse ning Piibe- Liisi vihikutest. Loodetavasti näeme Sigritit ja Albertit varsti jälle koolis.

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Aitähh õpetaja Tuuli sellise klassi kodulehekülje eest. Tore on õhtul kogu perega vaadata meie laste õppimisest ja tegemistest. Meie pere sirvib seda lehte igal õhtul . Jõudu sellise asja tegemiseks.

Kertu pere

jaan ütles ...

Mina olen ka vaimustuses sellest, et üks Eesti õpetaja, kes viitsib sisuliselt oma vabast ajast sellist lahedat saiti vedada on just meie lapse klassijuhataja.
Kui palju see siin veel sellest paljuräägitud E-koolist erineb? Ma täitsa kujutan ette kuidas keegi kusagil ajab mingitest fondidest raha välja, et mingi kool e-koolile üle viia.Meil aga toimib kõik ilma eurorahade, lindilõikamiste ja poliitilise mulata.
Võtaks õpetaja Tuuli ees mütsi maha aga pole teist veel sel sügisel kandma hakanud.Tänud igatahes.

Killu isa

Karli isa ütles ...

Suured tänud ka meie pere poolt.
Kuna töö tõttu viibin ka ise tihti kodust eemal, olen samuti igapäevane külaline sellel lehel. Suurepärane "Oma Mees Havannas".

Veel kord, suur tänu ja jõudu edaspidiseks.